Kültür Sanat Edebiyat Şiir

Evli Erkeğe Aşık Olan Evli Kadın sizce ne demek, Evli Erkeğe Aşık Olan Evli Kadın size neyi çağrıştırıyor?

Evli Erkeğe Aşık Olan Evli Kadın terimi Mansur İlhan Yakar tarafından 22.09.2008 tarihinde eklendi

 • Burak Başkaya
  Burak Başkaya11.08.2017 - 21:28

  Aşk'ın aptallaştırdığı anlardan biri

 • Virginia Wolf
  Virginia Wolf11.08.2017 - 14:05

  Bu ne saçma bir nedir ... Edebiyatla ilgisi nedir ?

 • Ege Efem
  Ege Efem11.08.2017 - 01:34

  Bana hiç bir şryi çağrıştırmıyor. Kimseyi de ilgilendirmez.. İki tarafında görüşlerine saygı duymak lazım. Medeni açıdan öyle. Toplum kuralları acısında hoş karşılanamayacak bir durum. Şunuda unutmamak lazım ki ; her toplumda aile yapısı örf adet ve gelenekler synı değil. Afrikada. Eskimolar, asyada ki toplumlar. Amerika yerlileri... Diğer bir hısus belki binlerce yıl sonra bıu kıralların orf sdrt ve geleneklrin çogu değiscek. Aşık olmak biraz hormonlarında yoğun olduğu fıygusal bir süreçtir. Gülede, köpeğinede herhangi bir sanstcıyada evli yada değil başka birinede insan aşık olur , olmuşturda, biz hoş karşılayalım yada karşılamayalım. Saygılarımla.

 • Esra Seçkin
  Esra Seçkin10.08.2017 - 22:41

  Mansur bey, mevzu derin sanırım kaybolduğunuza göre:)
  Herkes evinde mutluluğu arasa hiç fena olmaz_________esra

 • Deli Diyorlar Bana Desinler Değişemem
  Deli Diyorlar Bana Desinler Değişemem08.08.2017 - 16:51

  bence resmen ,...bigünah iki insanın, hem gururu,hemde şerefi ile oynamayı...ötesi yok ki bunun

 • Aybike Taşolar
  Aybike Taşolar07.08.2017 - 15:50

  Sevmeden aşık olmadan yapılan evliliklerde kadın erkek ayrımı olmaksızın gözün dışarı kayması olabiliyor. Önemli olan aileye olan bağlılık ve sadakat oluyor burda. Aşık olunabilir ama dışa vurulmaması gerekir bazı dıyguların. Yoksa da boşansın aşkını yaşasın sevenler. Kimsenin kimseyi kandırmaya hakkı yok sonuçta.

 • Bahtinur Cano
  Bahtinur Cano01.08.2017 - 07:30

  Erkekler ne kadar namuslu, aile değerlerine bağlı olurlarsa bayanlarda o şekilde olur. Gözü dışarıda, sadakatten uzak, başkasının helaline yan gözle bakan erkek modelleri arttıkça birkaç güzel söze... V. S kanan kadınlarında artması kaçınılmazdır.
  Evli erkeğe aşık olan evli kadın, erkek tarafından kandırılmış kadındır.
  Şayet kadınlarınızın ahlaklı, hanım olmasını istiyorsanız erkeklerinizi eğitecek, ahlaklandıracaksınız. Elinin kiri, erkek adam.... v. s ahlaksız sözlerin eğittiği ahlaksız erkekler olduğu müddetçe daha çok evli bekar bayanlar birkaç güzel sözle ahlaklarını yitirirler.

 • Can Karaoğlu
  Can Karaoğlu31.07.2017 - 21:09

  Ne yazık ki teknolojinin hayatımıza haddinden fazla girmesiyle,bu tür ilişkiler arttı. Özellikle Facebook ve diğer sesli ve görüntülü konuşma uygulamaları sebebiyle maalesef artık ilişkiler ilişki olmaktan çıktı.Eminim erkek arkadaşların evlilikten kaçınma nedeni de bunların başında geliyor. Son 10 yıldaki evliliklerin yarısının ilk 5 sene içinde bitmesinin başlıca nedeni de budur.Ve bu ayrılıkların %70'inin sebebide maalesef sosyal medyada başkasına olan ilgiler.

 • Kemal Tavlacı
  Kemal Tavlacı23.07.2017 - 18:01

  Asil olmayan bir aşk olur ,ya çıkarcı ya maceraya yönelik sahte bir duygu,halen varsa yaşayanlar kalpde bir hasar var,düzeltilmeye açık durum.

 • Ahmet Güden
  Ahmet Güden14.07.2017 - 23:13

  Bir kalp de bir kişi olur. aşk tek kişiliktir.